مهندسی معکوس در حقیقت دانش طراحی و ساخت مجدد قطعات از روی الگوها و نمونه های موجود می باشد. برای اجرای کامل این گونه پروژه ها دانش مهندسی و در عین حال تجربه ساخت و تولید بسیار حائز اهمیت است. دانش مهندسی بیشتر به بخش نرم افزاری که شامل تهیه مدل سه بعدی از روی قطعه است ، مربوط می شود. در این حوزه شرکت مکانت با بهره گیری از پرسنل مجرب آمادگی دارد کلیه قطعات و نمونه ها با استفاده از نرم افزارهای کتیا و سالیدورکز تبدیل به مدل نماید.

ادامه مطلب...

کیوسک اطلاع رسانی بدلیل امکاناتی که قابل نصب بر روی آن می باشد کاربردهای مختلف و متنوعی می توانند داشته باشند که جزئیات آنها شامل موارد زیر می باشد :

ادامه مطلب...

مجموعه فنی مهندسی مکانت با هدف مشاوره در زمینه طراحی ، ساخت و تولید مجموعه های فلزی و با تکیه بر دانش فنی کارشناسان مجرب خود پا بر عرصه فعالیت در صنعت ورق کاری نهاد و با توجه به نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید انواع مصنوعات فلزی sheet metal Forming)) نموده است .

ادامه مطلب...

از عمومی ترین تجهیزات زیر ساخت شبکه های کامپیوتری ،دیتاسنترها و سرور روم ها ، رک ها می باشند . رک محفظه فلزی است که جهت نگهداری و محافظت از تجهیزات مختلف شبکه مانند کابل ، سوئیچ ، پچ پنل ، سرور ،تجهیزات مخابراتی، ups و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب...